Hakkımızda

Hakkımızda

1995’li yıllarda temelleri atılan Gökdenizler Group, hizmet sektöründe 27 yılı geride bırakmıştır. Kurulduğu ilk yıllardan günümüze kadar Gökdenizler Group, güzel ülkemiz için hizmet veren, ithalat ve ihracat alanın da da uçtan uca çözüm sunan bir aile şirketine dönüşmüştür. Gökdenizler Group, lojistik hizmetinin yanı sıra Mersin merkez ofiste bulunan Volvo Trucks yetkili servis hizmeti ile de büyümeye devam etmektedir.

 
Sektörde sağladığı yüksek müşteri memnuniyetini; hizmet ve tedarik zincirinin her aşamasında uyguladığı doğru, hızlı, hatasız, sürekli ve şeffaf iş yapma prensibiyle oluşturmuştur. Sahip olduğu deneyimli ve uzman kadrosu, güçlü ve genç araç filosu ve ekipman donanımı, ileri IT teknolojileri ve Ar-Ge ekibi, yurt içi ve yurt dışına yayılmış ofisleri, sahip olduğu yüksek kapasiteli depo ve antrepoları, müşteri ihtiyaçlarına özel esnek ve inovatif hizmetler sunar.

Sektörde Öncü
Sektörde Öncü
Gökdenizler Lojistik, 27 yıllık deneyimi, bilinçli ve işine önem gösteren çalışma arkadaşlarıyla uluslararası karayolu taşımacılığı konusunda sizlere hizmet vermektedir.
Yeşil Lojistik
Yeşil Lojistik
Çoğunluğu EURO 6 model araçlarımızla filomuzu gençleştirmemiz, gelecek nesillerimize daha temiz bir çevre bırakabilmek adına hassasiyetimizdir.
Zamanında Teslimat
Zamanında Teslimat
Sevkiyat süresini azaltmak adına “karayolu-Demiryolu” ve “Karayolu-Denizyolu” gibi intermodal servislerinden oluşan esnek, güvenilir ve verimli uluslararası taşımacılık hizmeti sunmaktayız.
7/24 Müşteri Desteği
7/24 Müşteri Desteği
Güleryüzlü bir hizmet doğrultusunda 7/24 operasyon çalışma arkadaşlarımız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.
Müşteri Temsilcisi

GÖKDENİZLER GROUP ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

17:08:58
Görüşmeyi Başlat